You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Patronite

Jesteśmy w serwisie Patronite.pl !!!

Drodzy sympatycy GRY TAJEMNIC, od końca lipca 2022 roku, portal jest dostępny w serwisie www.patronite.pl. Zakładając konto w tym serwisie (https://patronite.pl/gratajemnic) możecie przeznaczyć pewną kwotę na wsparcie naszej działalności. Ta kwota będzie co miesiąc pobierana z Waszego konta i przekazywana na działalnośc GRY TAJEMNIC. Pomoc poprzez serwis Patronite da nam dodatkową motywację do działania i uskrzydli nas w przygotowywaniu coraz to ciekawszych gier. A uwierzcie pomysłów mamy sporo!!! Jeżeli uważacie, że stworzony przez nas portal zasługuje na uznanie, że pomysł jest fajny, że warto go dalej rozwijać i co najważniejsze jesteście w stanie przeznaczyć kilka złotych miesięcznie na pomoc w jego rozwoju to przyłączcie się do akcji i zostańcie naszym PATRONEM!

Jak zostać patronem

Krok 2:

Zarejestruj się i wybierz próg z kwotą wsparcia.

Krok 3:

Gratulacje, zostałeś Patronem portalu GRA TAJEMNIC! Sprawdź jakie nagrody przygotowaliśmy dla naszych patronów!

Dlaczego warto być patronem

Nagrody:

Zostając naszym patronem dostaniesz od nas wyjątkowe nagrody, dostępne tylko i wyłącznie dla patronów. Zajrzyj na masz profil i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wpływ na portal:

Zostając naszym patronem będziesz mieć z nami bliski kontakt. Będziemy się konsultować z Tobą w sprawie działania i kierunków rozwoju GRY TAJEMNIC