You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów

dzielącą podobną pasję i zainteresowania. Uwielbiamy różnego rodzaju tajemnice, zagadki, łamigłówki oraz mroczne historie kryminalne. Zamiłowania te, podsycone brakiem podobnego rozwiązania w sieci, spowodowały stworzenie portalu GraTajemnic, bedącego rodzajem interaktywnej gry, z mnóstwem zagadek i łamigłowek.

Kierował nami cel, który szeptał do ucha “czas ukazać światu najlepsze tajemnice”. Chwyciliśmy więc za parę książek i wczytując się w każde słowo, zrozumieliśmy, że czas stworzyć gry logiczne online. W pocie czoła pisaliśmy skrypty zawierające zagadki i łamigłówki, których nie powstydziłby się sam Artur Conan Doyle.

Chcieliśmy zawrzeć zalety kryminalnych i mrocznych tajemnic. Można o nas powiedzieć, że inspirowaliśmy się najlepszymi, żeby o tej firmie stało się głośno, żeby ciche szuranie tajemnicy łypnęło na nas wzrokiem i kiwnęło z uznaniem.

Kryminalne zagadki online

Zaczęliśmy w 2021 roku, gry logiczne towarzyszyły nam od lat. Zalety łamigłówek liczyliśmy na liczydle, wiedząc jak wiele niesamowitych emocji może nieść ze sobą dobrze zrobiona zagwozdka.

Firma powstała, abyśmy razem mogli poczuć smak rywalizacji, wcielić się w najlepszych detektywów i - rywalizować o wspaniale nagrody. Przyświecał nam cel, w którym uczestnik stanie się pełnoprawnym bohaterem. Pomieszaliśmy świat wirtualny z tym realnym i oferujemy Wam niezapomniane poszukiwania tajemnic.

Krótka historia

Pierwsze plany

Powtórna lektura książki "Kod Leonarda da Vinci" autorstwa Dan'a Brown'a inspiruje nas do stworzenia gry, w której, niczym Profesor Robert Langdon, gracz zmuszony będzie rozwikłać serię łamigłówek prowadzących do nagrody.

Początek prac

Tego dnia rozpoczeliśmy na dobre pracę nad stworzeniem portalu GraTajemnic.

Wersja beta

W połowie marca powstaje pierwsza wersja testowa portalu. Równocześnie trwają pracę nad przygotowaniem gier do serwisu.

Pierwsza gra

Oficjalny start pierwszej gry.

Twórcy portalu

Natalia

Marketing i reklama, tworzenie zadań do gry

Mirek

Strona programowa portalu, tworzenie zadań do gry

Dołącz do nas

Chcesz być cześcią naszego zespołu?

Skontaktuj się za nami!!!