You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Inspiracje GRYTAJEMNIC

Powiadają - jak się uczyć to od najlepszych, więc i my czerpaliśmy od mistrzów. Podczas tworzenia pomysłów studiowaliśmy książki polskich i zagranicznych pisarzy. Gry logiczne online powstały na solidnych fundamentach, ale sami budowaliśmy mury.

Poprawialiśmy i sprawdzaliśmy zagadki oraz łamigłówki. Rozważaliśmy zalety i błędy, tak aby stworzyć tajemnicę doskonałą. Inspirowaliśmy się każdym krokiem, każdą stroną i każdym przypuszczeniem. Ten projekt jest o nas, o firmie, o Was i o tym, jak dobrze można się bawić, łącząc ciekawą historię z rzeczywistością.

Dan Brown "Kod Leonarda Da Vinci"

Czwarta powieść sensacyjna Dana Browna. Thriller sprzedany w nakładzie ponad 80 mln egzemplarzy, pełen zagadek i tajemnic.

Katarzyna Puzyńska "Motylek"

Doskonale skonstruowany kryminał, gęsta atmosfera małej społeczności i zagadki z przeszłości, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego.

Max Czornyj "Ślepiec"

Początek nowej kryminalnej serii Maxa Czornyja - autora, który w błyskawicznym tempie podbił wszystkie listy bestsellerów. Jakie tajemnice z przeszłości odkryje przed nami tym razem?

Izabela Janiszewska "Wrzask"

Genialny seryjny morderca i para śledczych, która nie cofnie się przed niczym, by go schwytać… Kryminalny debiut roku!

Camilla Läckberg "Księżniczka z lodu"

Księżniczka z lodu to doskonałe studium psychologii zbrodni. Powieść wyróżnienie międzynarodową nagrodą dla najlepszej powieści kryminalnej 2008 roku

Wojciech Chmielarz "Podpalacz"

Pierwsza część cyklu z komisarzem Jakubem Mortką.

Pasja Informatyki

Jedyny w swoim rodzaju portal zawierający kursy programowania i nie tylko. Darmowa edukacja online dla każdego, dopracowane tutoriale i artykuły dostępne za darmo.